Лого на передню частину футболки
MyTeam

Що таке SEO?

Сьогодні тема ух яка непроста, тому пояснимо максимально, як то кажуть в народі «на хлопський розум».

Головна задача SEO-вивести сайт на перші позиції в пошукових системах по органічній видачі (без надпису «реклама»). Зробити це доволі складно, адже дядько Гугл довіряє тільки коли перевірить чи інші довіряють, а ще коли перевірить технічні характеристики сайту. Саме тому існує внутрішнє SEO і зовнішнє.

Внутрішнє-це цілий величееезний комлекс дій, які направлені на те, щоб пошукова система і відвідувач сайту максимально добре його сприймали, навіть при тому, що вимоги в кожного різні🤪 З радістю описали би кожний етап, але це буде цікаве чтиво тільки для новоспечених сіошніків, для інших – нудна теорія, існування якої в нашому блозі неможливе🙅🏻‍♀️

Зовнішнє-як виявляється, теж цілий величееееезний комплекс дій, які направлені на те, щоб сайт був на перших позиціях по органічній видачі.

Зараз ти спитаєш, а нащо внутрішнє, якщо можна просто одразу взяти зовнішнє? А от не вийде, це як ін-янь🤷🏻‍♀️ Машина без мотору не поїде, навіть якщо тюнінг там на тисяч так (вставити потрібну цифру😅). Ось так само і неможливо підняти сайт на перші позиції, якщо немає внутрішньої оптимізації.

Безкоштовна консультація спеціаліста

    error: На цьому сайті неможливо копіювати текст