Лого на передню частину футболки
MyTeam

Ціни на послуги MyTeam

Компанія MyTeam займається усім спектром послуг, що стосується діджіталізації, створення та розвитку Вашого бізнесу в інтернеті.

Всі послуги та ціни обговорюються індивідуально.

Landing Page

від 150$

 • Цілева промо сторінка, основним завданням якої являється збір контактних даних цілевої аудиторії або продаж конкретного продукту. Викорстовується для максимальної конверсії та збільшення аудиторії клієнтів.

Сайт-візитка

від 300$

 • Найпоширеніший сайт, як правило, складається з декількох (5-10) сторінок, що містять основну інформацію про компанію, її діяльність, пропоновані товари або послуги, особливості та способи зворотного зв’язку.

Корпоративний сайт

від 400$

 • Високоефективний інструмент розвитку бізнесу в інтернеті. Конкурентносроможній сайт з широкою функціональною частиною та сучасним дизайном відповідним іміджу вашою компанії.

Інтернет-магазин

від 500$

 • Комерційний бізнес інструмент для автоматизації продажів в інтернеті. Тисячі товарів в одному місці зі швидкою фільтрацією, інтуітивно зрозумілим дизайном та зручними методами оплати для покупців.

Додаткові витрати

при створенні сайту
 • Домен– від 200 грн/рік
  Хостинг – 1000 грн/рік.
 • Домен - це ім’я сайту, тобто те, що Ви бачите в адресній строці, до прикладу сайт.com.ua
  Хостинг- це місце, де знаходиться Ваш сайт, його файли і т. д.

Інші послуги

 • Інші послуги, такі як SEO оптимізація та просування, контекстна реклама Google Ads, таргетингова реклама Facebook, Instagram, інші види реклами, Google Business, SMM, дизайн логотипу, фірмового стилю, візиток, банерів та багато інших послуг - обговорюються індивідуально.
Що входить в розробку сайту?

Ми займаємось створенням сайту "під ключ". В розробку Вашого сайту, окрім дизайну, структури, наповнення сайту, також входитиме адаптація під мобільні пристрої, базова СЕО оптимізація (метатеги title, description за ключовими словами, оптимізація швидкості завантаження сайту), підключення Google Analytics та Google Search Console для моніторингу позицій у пошуковій видачі та поведінки користувача на сайті, антивірусне ПЗ.

Чи можу я самостійно наповнювати та змінювати сайт?

Так, ми розробляємо сайт таким чином, щоб клієнт зміг в подальшому самостійно наповнювати та змінювати будь-який елемент на сайті. На фінальному етапі нашої співпраці, ми надаємо відео-інструкцію як це робити самостійно, не залучаючи спеціалістів та економлячи кошти.

Які додаткові витрати тягне за собою створення сайту?

Окрім сайту, Вам необхідно буде придбати домен (назва сайту) та хостинг (місце де розміщується сайт). Оплата цих двох послуг здійснюється щорічно. Ми допомагаємо Вам у виборі хостингу та домену, налаштовуємо все для правильної роботи. 

Від чого залежить вартість сайту?

Ціна залежить від багатьох факторів, щоб розрахувати вартість сайту, необхідно зрозуміти обсяг роботи, яким буде сайт, на скільки складний дизайн, функціонал, кількість сторінок, кількість залучених спеціалістів. Всі ці деталі ми обговорюємо на консультації та підбираємо оптимальне рішення.

Як замовити створення сайту в MyTeam?

Щоб замовити створення сайту, достатньо зателефонувати нам, написати на один з месенджерів, або ж заповнити форму зв’язку, щоб ми перетелефонували Вам.

Ви також можете завантажити та заповнити наш бриф. Там ви знайдете запитання, які необхідні будуть для пошуку оптимального рішення для Вас.

Залиште Ваші контактні дані, щоб ми могли з Вами зв’язатись

  error: На цьому сайті неможливо копіювати текст