Лого на передню частину футболки
MyTeam

Що таке контекстна реклама?

Це грабьож!

Каже той, хто не познайомився із контекстною рекламою. А ти таким не будеш, бо вже читаєш цей блог😛

Контекстна реклама в гуглі – це оті перші результати на твій пошуковий запит, із позначкою «реклама» і це найшвидший спосіб вивести сайт на перші позиції, один лиш мінус-ти перший, поки платиш. Зараз ти думаєш де ж тут грабьож, а гроші за рекламу знімаються з кожного кліку, ціна якого визначається по принципу аукціону. Хто більше дасть, той і перший. От десь тут ми переважно і чуємо фразу, що написана на початку поста.

Але!! По-перше, клік люди переважно роблять свідомо, і аби зробити той клік перед цим вводять у пошуковик те, що їм зараз потрібно. Тобто до тебе на сайт приходять потенційні клієнти. Як бонус – чим більше людей, тим вище твоя позиція в гуглі по органічній видачі (без реклами). 

А у поєднанні з SEO-просуненням взагалі пушка🔥 Займеш всі позиції, які тільки можна😍

З особливостей такої реклами тільки кляті алгоритми гугла, з якими дуже тяжко подружитись і легко викинути гроші в нікуди, а то і з мінусом на картці сидіти. Та це не твоя історія, адже є ми! Завдяки тому, скільки разів вже налаштовувалася через нас контекстна реклама і який бюджет там проходив🙈 з гуглом у нас чудові стосунки.

Звертайся😛

Безкоштовна консультація спеціаліста

    error: На цьому сайті неможливо копіювати текст