Лого на передню частину футболки
MyTeam

Чому сайт - важлива частина бізнесу: переваги послуг дизайну сайту від MyTeam

Перед тим як зробити покупку, більшість клієнтів відвідують веб-сайт, що в наш час, деякі компанії все ще не усвідомлюють. Величезний вплив на успіх бізнесу може мати саме присутність його в інтернеті, незалежно від галузі, в якій він працює.

Наявність потужної присутності в Інтернеті, зокрема веб-сайту, може стати вирішальним фактором для отримання більшого прибутку. Так, якість вашого веб-сайту впливає на результати, але мета цієї статті – підкреслити важливість того, що у вас є веб-сайт.

Ми допомогли багатьом компаніям різного розміру створити свою цифрову присутність. У деяких випадках організації не наважуються виходити в Інтернет, оскільки вважають, що вони недостатньо технічно підковані і не розуміють, як керувати веб-сайтом. В інших випадках компанії стурбовані ціною.

Хороша новина полягає в тому, що існує рішення, яке підійде саме вам. Якщо вас все ще потрібно переконати, ось головні причини, чому вашому бізнесу важливо мати веб-сайт:

☑ Довіра

Однією з головних причин, чому вам слід мати веб-сайт для вашого бізнесу, є підвищення довіри до вашої організації. Швидше за все, є кілька компаній чи приватних підприємців, які пропонують подібні послуги. Один із способів виділитися – це мати веб-сайт, який добре виглядає і чітко доносить якісну інформацію до ваших споживачів.

Без веб-сайту люди можуть поставити під сумнів легітимність вашого бізнесу. Наявність веб-сайту – це можливість справити гарне перше враження і дати людям впевненість у тому, що ви є справжній бізнес.

☑ Бренд

Демонстрація вашого бренду вашим потенційним клієнтам – одна з найважливіших речей, які ви можете зробити. Чітко визначивши, хто ви, що ви представляєте і за що виступаєте, ви збільшуєте шанси ваших клієнтів купувати саме у вас.

Це також те, що може відрізнити вас від ваших конкурентів. Без веб-сайту зробити це може бути неймовірно складно, оскільки людям буде важко знайти якісну та достовірну інформацію про ваш бізнес.

☑ Потенційні клієнти

Мабуть, одна з найбільш інтригуючих причин для створення веб-сайту для вашого бізнесу полягає в тому, що він може збільшити ваші шанси на отримання потенційних клієнтів.

Коли люди знайдуть вас в Інтернеті, зацікавляться вашим продуктом або послугою і захочуть дізнатися більше, вони знатимуть, як з вами зв’язатися, завдяки інформації на вашому сайті, що дасть вам можливість збільшити продажі. Незважаючи на те, що інколи веб-сайти коштують відносно дорого, при правильному використанні вони мають позитивну рентабельність інвестицій. 

Саме так, в даному випадку, витрати на сайт необхідно розглядати як інвестицію, оскільки сайт – як предмет інвестиції, при правильній розробці та просуванні, приносить більше клієнтів і дає віддачу в кінцевому результаті у грошовому еквіваленті, та повертає кошти, інвестовані в нього.

☑ Органічний трафік

Після того, як ви з’явилися в Інтернеті і маєте SEO-оптимізований веб-сайт, у вас з’являється шанс показуватись в результатах пошуку Google. Це означає, що коли люди шукають товар або послугу, є ймовірність, що ваш сайт з’явиться в результатах пошуку. Це дає вам можливість різко збільшити свою клієнтську базу

☑ Економія вашого часу + обслуговування клієнтів

Багато компаній отримують дзвінки від потенційних або існуючих клієнтів із простими запитаннями про місцезнаходження та години роботи. Якщо ви пропустите дзвінок, клієнт залишиться незадоволеним, і тут же зателефонує до Вашого конкурента. Отримавши інформацію у конкурента, клієнт спланує піти / звернутись саме до нього, і навіть, коли ви вирішите перетелефонувати клієнту за 5 хв., ви вже не встигнете його «захопити». Дзвінки також можуть відволікати ваш персонал від зосередження на найважливіших аспектах вашого бізнесу. Веб-сайт може зменшити кількість таких дзвінків і підвищити внутрішню продуктивність. У той же час, він допомагає клієнтам знаходити корисну інформацію без необхідності телефонувати, що в кінцевому підсумку забезпечує всебічно кращий користувацький досвід.

☑ Оновлення та анонси

Оскільки ваш сайт працює 24/7, ви можете легко публікувати оновлення та оголошення для своїх клієнтів. Це спосіб тримати їх в курсі всього, що ви робите. Коли є щось особливо актуальне для них, це збільшує шанси на те, що ви зможете повторно продати своєму клієнту (без пошуку нових клієнтів).

☑ Цифровий маркетинг

Якщо ви плануєте використовувати цифровий маркетинг для збільшення кількості потенційних клієнтів і розвитку бізнесу, вам, швидше за все, потрібно буде залучити трафік на веб-сайт або цільову сторінку. Щоб зробити це ефективно, використовуйте історичний трафік, який відвідував ваш веб-сайт, щоб ви могли орієнтуватися на найбільш кваліфікованих клієнтів і отримати найкращу рентабельність інвестицій в рекламу. Це те, що не можна налаштувати заднім числом, тому найкраще запустити свій веб-сайт заздалегідь, навіть якщо ви не плануєте показувати рекламу на даний момент.

Сьогодні веб-сайти стали невід’ємною частиною бізнесу. Ми наполегливо рекомендуємо створити його, якщо ви цього ще не зробили. Згодом ви зможете його вдосконалити, але головне – почати.

Кожен з аспектів, перечислених вище, пройдений компанією MyTeam уже не одноразово, що ми готові показати на реальних кейсах. Звичайно, кожна компанія чи підприємець – це велика, окрема, індивідуальна робота. Тому якщо ви цінуєте власний час та гроші, найкращою рекомендацією буде – звернутись до професіоналів.

Безкоштовна консультація спеціаліста

    error: На цьому сайті неможливо копіювати текст