Лого на передню частину футболки
MyTeam

Гайд: " Для чого потрібен
чат-бот Вашому бізнесу чи блогу?"

В першу чергу розберемось що таке чат-бот❓
Чат-бот – це інструмент 🔧, за допомогою якого можна автоматично відповідати людям, тобто потенційним клієнтам одразу після того, як вони 🖋️ написали нам або якимсь чином почали взаємодіяти зі сторінкою.

Саме чат-бот 🤖 допоможе швидко та якісно автоматизувати продажі через дірект, коментарі та сторіс.💬
Правильно налаштувати комунікацію з клієнтом та бути з ним на зв’язку 24/7 і навіть вночі.🌛

Зараз, коли світ нестабільний, перебої зі світлом, зв’язком та інтернетом, саме час задуматись про чат-бота , щоб не втрачати жодної можливості якомога більше монетизувати 💰 свій бізнес та не втратити жодного клієнта! 🙋

💎 Переваг насправді є безліч, можна створити багато воронок продаж з допомогою бота, які будуть приносити результат та клієнти повертатимуться до вас на постійній основі, адже ви будете вирізнятися від конкурентів 🥰

Серед основних переваг хотілось би виділити наступні: 

☑️ Економія коштів. Так так, ви вірно прочитали, адже завдяки чат-боту, необхідність наймати дірект менеджерів стане практично неактуальною.

☑️ Зароблятимете ще більше. Функціонал Вашого магазину чи блогу стане цікавим та автоматизованим, в результаті чого збільшаться продажі Вашого товару/продукту.

☑️ Відмінність від конкурента. Чат-боти лише набирають свою популярність, то чому ж не скористатися такою можливістю аби відрізнятися від своїх конкурентів?

☑️ Посил дати , а не взяти. За допомогою воронки продаж ми продумаємо для клієнтів персоналізовані пропозиції. Клієнт почуває себе особливим, адже в першу чергу ми не хочемо викачати з нього гроші, а закрити його потребу та біль.

☑️ Точність та конкретика. Людина отримує все що їй потрібно, швидку відповідь на її запит без зайвого інформаційного сміття.

Види чат-ботів та "воронки продаж"

💳 Чат-бот візитка – підходить для інфо бізнесу, допомагає ознайомити людину з компанією , товаром, послугою та цінами.
🗂️ Чат-бот для підняття охоплення та збір інформації про ЦА (цільову аудиторію) – опитування, тести, ігри, квізи. Допомагає ближче дізнатися про свою аудиторію і на основі цієї інфи створити дієву воронку продаж.
🎓 Чат-бот для вебінарів і марафонів , включаючи елементи геймифікації. Геймифікація привертає увагу та утримує її, збільшує зацікавленість та лояльність, створює емоцію швидкої покупки.
💌 Чат-бот “консультована воронка” . Воронка продаж через Direct Insta – продажа товару/продуктів/ послуг/ курсів/ платних марафонів/ відеоуроки/ книги/ консультації/ наставництво.

Стосовно останнього, а саме “воронки продаж”. 🤖 Чому вона настільки цінна та важлива?

💸Найприбутковіша річ в чат-ботах – це “воронки продаж”! Саме вона допомагає автоматизувати шлях клієнта від холодного незацікавленого – до людини, яка горить бажанням купити.

📢 Розгляньмо це на прикладі про Зоомагазин, який мав закритись через низьку продажність товару. Власник з останньою надією звернувся за допомогою до менеджера по продажам і той йому порадив взяти усі рибки 🐠 , які залишились піти у школу та віддати безкоштовно їх дітям. Спочатку ідея здавалась безглуздою, але власник подумав та вирішив так і зробити, ітак вже практично немає що втрачати. І як Ви думаєте, що трапилось пізніше? Діти, після того як отримали рибок зрозуміли, що для них потрібен акваріум, корм і усі необхідні товари по догляду за ними. Таким чином власник уникнув закриття свого зоомагазину, адже діти з батьками почали приходити і купувати товар.

🌪️ Суть цього прикладу в тому, що правильно побудована воронка продаж може продати будь-що та будь-кому.

Безкоштовна консультація спеціаліста

    error: На цьому сайті неможливо копіювати текст